מה זה הלוואת בלון

הלוואות בלון הנקראות גם הלוואות גרייס או הלוואות גישור, אינם נפוצות כל כך ונדיר לקבלן. הסיבה לכך היא המיוחדות של הלוואה מסוג זה. לעומת סוגי ההלוואות האחרים: הלוואות לרכישת רכב, הלוואות לסטודנטים, הלוואות לשכירים וכו’… הלוואות בלון היא הלוואה ייחודית המסופקת על ידי מספר מצומצם  יותר של גופים ונדיר יותר לקבלה. הלוואות מסוג זה מאפשרות ללווה להחזיר בכל חודש רק את הריבית של ההלוואה ולשלם את הסכום המלא בתשלום אחד או שניים בתאריך שיקבע מראש.

בעקבות כך, אין הרבה גופים ה”סומכים” על הלוואה מסוג זה בעיקר מהסיבה שהלוואות אחרות יהיו יותר רווחיות עבורם ומתאימות לקהל יעד גדול יותר.

הלוואות בלון מתאימות בעיקר לביצוע עסקה מסוימת כשהצד הלווה יודע כי בתאריך מסוים הוא יקבל כסף שאיתו יוכל להחזיר את מלוא הסכום במכה אחת. לדוגמא: לקבל סכום כסף לצורך רכישת דירה תוך שהוא יודע שהוא יקבל כסף על מכירת הדירה הקודמת שאיתו הוא יוכל להחזיר את התשלום של ההלוואה.

סוג הלוואות זה מתאים בעיקר לקבל הון לביצוע עסקה מסוימת כאשר בסיומה הצד ירוויח סכום כסף שאיתו יוכל להחזיר את ההלוואה בתשלום אחד או שניים. סוגי ההחזר:

– תשלום חודשי של הריבית והפרשי הצמדה על קרן ההלוואה
– תשלום חודשי רק של ריבית הקרן
– ללא החזר חודשי כלל. הצד הלווה ישלם בתשלום אחד את מלוא סכום ההלוואה + הריבית בתאריך שיקבע מראש – נדיר


title_480_01

 

  • סמארט קרדיט

    החברה סמארט קרדיט מטפלת בכל הנוגע לפתרונות אשראי ולבעיות פיננסיות פשוטות או מורכבות כאחד. החברה מתמחה בתכנון ריאלי של תזרים ...

  • הלוואה לפתיחת עסק מקרנות מימון

    באופן כללי, פתיחת עסק, הוא דבר מסובך למדי וזאת החלטה רצינית. רבים שואלים את עצמם מהיכן להביא את ...

  • הלוואות בלון מבית לאומי קארד

    באמצעות הלוואת בלון לאומי קארד מקבלים את הכסף עכשיו ומחזירים אחר כך. ניתן לקבל הלוואות בלון ...

title_480_02