אני מוגבל בבנק. איך בכל זאת אוכל לקבל הלוואה?

אחת הבעיות המרכזיות אשר עלולות להיכפות עלינו הינה הגבלה של הבנק על החשבון שלנו. קודם כל בלי דיכאון. מהם הדרכים שדרכן ניתן לקחת הלוואה למרות שיש הגבלה על החשבון בנק שלכם? הפתרונות הם רבים ומגוונים אך עליכם לפעול באופן מושכל ולא בפזיזות על מנת לגבור על המכשולים ולהביא לתוצאה סופית שתהיו מרוצים ממנה.

ברגע שהינך בתור לקוח של בנק מסוים צובר לרעתך 10 המחאות או תשלומים שלא כובדו או הוחזרו על ידי הבנק שלך – החשבון שלך ואתה בתור לקוח של הבנק נכנס למצב בו החשבון שלך נמצא תחת הגבלה ופיקוח במשך 12 החודשים הקרובים. במצב של הגבלת הפעולה בחשבון הלקוח מצוי תחת הגבלת כל הפעולות כמעט שהוא רשאי לבצע בתור לקוח של אותו בנק.

האופציות אשר עומדות בפנייך במידה וחשבונך נמצא תחת מגבלה הינה פנייה אל גופים חוץ בנקאיים על מנת שהם יהיו אלה אשר יתנו לך את ההלוואה לה אתה דרוש. אחת הבעיות המרכזיות של פנייה אל גופים אלה זה תשלום ריבית גבוה בהרבה מהריבית אותה היית משלם בבנק שלך במידה והיית לוקח הלוואה דרכו, אך אין הרבה ברירות ותשלום הריבית הגבוהה מאשר את ההתנהלות הרציפה של ענייני היומיום שלך עד כמה שניתן.

אופציה נוספת במידה וקיימת הגבלה אשר מקשה גם על תזרים המזומנים השוטף שלכם, מומלץ לפנות אל איש מקצוע בתחום הפיננסי על מנת שיבדוק את הסיטואציה בה אתם נמצאים ויביא לכם את האפשרויות הטובות ביותר על מנת לשמור על תזרים מזומנים יציב וראוי ובו זמנית גם לדאוג להחזר ההלוואה ושמירה על אורח חיים תקין למרות המגבלות וההגבלות הקיימות על החשבון שלכם. בכל עת פנייה אל איש מקצוע עשויה להביא להצעות ייעול אשר עשויות להתברר בדיעבד כנכונות ביותר.


title_480_01

 

title_480_02