הבנק לא רוצה לתת הלוואה – איך עוברים לבנק אחר

פניתם אל הבנק שלכם, אשר בו נמצא החשבון הנוכחי שלכם והוא מסרב לתת לכם הלוואה? לא צריך לעשות סיפור בגלל זה. יש תמיד אופציה שעומדת לרשותכם: לעבור לבנק אחר על מנת לאפשר לו לתת לכם את ההלוואה לה אתם זקוקים. איך עושים זאת? מהם הסיכונים הטמונים בצעד שכזה? אז איך עוברים לבנק אחרה?

קודם כל חשוב להבהיר שאינכם מחויבים לעולם להישאר בבנק שלכם, משום סיבה – הינכם רשאים לעבור בנק בכל זמן וכל עוד אתם חפצים בצעד שכזה. הבנקים לא “אוהבים” כל הלקוחות שלה – הלוואות למוגבלים לדוגמה, רוב בנקים לא ירצו לתת אבל צריך לנסות לעובד לבנק אחת ואולי תצליחול קבל.
האפשרות למעבר מבנק לבנק מגדילה את התחרותיות בין הבנקים ומביאה לכך שכל בנק ירצה להשאיר אותך לקוח שלו, בכל דרך ויציע לך מגוון הצעות על מנת לגרום לך להישאר לקוח שלו ולא לעבור לבנק מתחרה אחר.

 ישנם מספר בעיות או פחדים אשר עלולים לגרום לנו לא לבצע את הצעד של מעבר מבנק לבנק. ראשית תמיד מפחיד אותנו ללכת אל הלא נודע כביכול, ולהתחיל לעבוד מול בנק חדש – לרוב אנחנו מעדיפים להישאר בסביבה אותה אנחנו מכירים גם אם לא טוב לנו באותה סביבה. בנוסף קיימת בעיה שאיננו יודעים איזה בנק מבין האופציות הקיימות הוא עדיף ויציע לנו תנאים טובים יותר מהבנק בו אנחנו נמצאים כרגע.

המעבר מבנק לבנק לא מסובך כמו שזה נשמע – ועושים זאת בצורה פשוטה יחסית מבחינתם. ראשית עליכם לבחור לאיזה בנק אתם רוצים לעבור, לאחר קבלת ההחלטה הבנק שאותו אתם עוזבים מחויב למסור לכם מידע כעבור 4 ימים לכל היותר. בנוסף קיימת האפשרות בניכם לבטל או להשהות את הפעולות אשר בוצעו בבנק הקודם עד למעבר לבנק החדש, וכמובן שכל פרטי החשבון שלכם עוברים ישירות אל החשבון בבנק החדש שלכם – מבלי שתצטרכו להגיע אל הסניף של הבנק אלא דרך הוראה בטלפון או בפקס.


title_480_01

 

  • פיננסיה – הבית לפתרונות פיננסים

    החברה פיננסיה היא חברה בעלת ניסיון רב ומעניקה ללקוחותיה פתרונות מימון ומשכנתאות. פיננסיה מציעה מספר הלוואות לשכירים שהן ...

  • אמריקן קרדיט אמריקן קרדיט

    אמריקן קרדיט הינה חברה המספקת הלוואות אקספרס, מטרת החברה היא לספק הלוואות לכל מטרה לעצמאים ולשכירים ...

  • המקור לאשראי עסקי המקור לאשראי עסקי

    חברת המקור לאשראי עסקי הינה חברת הלוואות אשר מספקת ייעוץ והדרכה בתחום של הלוואות למוגבלים, ולקהלי אוכלוסיה שונים אשר אינם ...

title_480_02