איך מקבלים הלוואות בכרטיס אשראי

לחברות האשראי בישראל, אותן חברות של כרטיסים אשר אתם מחזיקים בארנקכם מדי יום ומשתמשים בהם לקניית אוכל ולצרכים נוספים, להם נתח הגדול ביותר בשוק ההלוואות בישראל. אם אתה לקוח של חברת אשראי וברצונך לבקש הלוואה מסוימת, הרי שתוכל לעשות זאת על ידי טלפון אחד לחברת האשראי ולקבל הלוואה בצורה פשוטה ומהירה. הלוואות בכרטיס אשראי ומחברות האשראי אפשריות ב-2 דרכים שהן מאוד נוחים יחסית להלוואות אחרות.
דרך הלוואה חוץ בנקאית שחברת האשראי מאפשרת קבלת הלוואה מהירה ומפקידה של הכסף ישירות לחשבון הבנק… והלוואה מול חיוב כרטיס האשראי. בשני המקרים לרוב סכום ההלוואה עומד על כמה עשרות אלפי שקלים (בדרך כלל לא יותר מ30 אלף ₪)  ולתקופה של עד 3 שנים לתשלום ההלוואה.
רוב האנשים בוחרים באפשרות הראשונה שאומרת קבלת כסף ישירות לחשבון הבנק. רוב האנשים זקוקים לכסף מיידית ולצורך מסוים והם עושים זאת בכדי למנוע מצב של כניסה למינוס בבנק או לעמוד בהוצאות חודשיות שהם לא יכולים לעמוד בהם באותו החודש. האפשרות השנייה היא קבלת הלוואה על פי חיוב כרטיס האשראי, שאומרת שאם תעברו החודש את מסגרת האשראי, במסגרת ההסכם שלכם עם חברת האשראי, תוכלו לשלם את הפרש התשלומים בחודש שלאחר מכן או במועד אחר שסוכם עם חברת האשראי.

התנאים  והחוקים של קבלת ההלוואה הן ללא ספק מול חברות האשראי ולא מול הבנק על אף הקשר שבין קבלת ההלוואה, כרטיסי האשראי שברשותכם וחשבונכם בבנק. הריבית והסכם החזרת התשלומים נקבעים על ידי חברות האשראי ובהתאם להסכם שלכם איתם.


title_480_01

 

title_480_02