מה זה מיחזור הלוואות

מיחזור הלוואות הוא בעצם שינוי תנאי הלוואה קיימת לקבלת הלוואה חדשה. במידה ונקלעת לבעיה כלכלית או מצוקה כלשהי כמו פיטורים מעבודה, או ירידה בהכנסות מהעסק או כל דבר אחר ותנאי ההכנסות שלך השתנו, הרי שאולי תצטרך לשינוי בתנאי החזר ההלוואות שלך. לזה קוראים מיחזור הלוואות.  לרוב מיחזור ההלוואות אפשרי בהלוואות גדולות כמו משכנתא, בהם סכום ההלוואה הוא גדול וזמן ההחזרה הוא לאורך לשנים וצריך להתאים מחדש את תנאי ההחזר החודשי בהתאם למצב בו מצוי הצד הלווה.

מיחזור הלוואות יכול להתקיים גם במוסד אחר, זאת אומרת גם לא על ידי אותו מוסד ראשוני שנתן את ההלוואה. לדוגמא לקחתם משכנתא בבנק A אז אתם יכולים לעשות מיחזור הלוואות בבנק B, כאשר הוא משלם את המשכנתא לבנק A ומעניק הלוואה חדשה עבורכם לפי התנאים והחוקים החדשים אצלו. מבחינת הבנק הראשון זה לא משנה כיוון שבנק B משלם את ההלוואה במלואה ומכאן אתם לא מחויבים לבנק הראשון.

ישנם מצבים היותר רלוונטיים לבקשת ההלוואה, מצבים בהם יותר מתאים לקבל הלוואה מסוג זה. כמו לדוגמא קושי פיננסי מסוים שבחודש מסוים אתם לא יכולים לעמוד בהוצאות, ניתן לבצע מיחזור הלוואות כדי לא להיגרר להוצאות כבדות שיכניסו אתכם למינוס גדול יותר.

אפשר להשתמש בהלוואה מסוג זה כדי לקחת הלוואה אחת גדולה ולמחוק כמה הלוואות קטנות, במידה ושיעור הריביות של כל ההלוואות הקטנות עולה על הסך הכולל של סכום ההוצאה הכרוכה בהלוואה הגדולה זה יכול לשמש ככלי החוסך בהוצאות לטווח האורך.


title_480_01

 

  • SOS הלוואות

    SOS הלוואות SOS הלוואות היא חברה העוסקת בשירותים ובמתן פתרונות ...

  • פורטל ההלוואות פורטל ההלוואות

    פורטל ההלוואות מאגד בתוכו את כל המידע הרלוונטי אודות הגופים בישראלים המציעים הלוואות בכל סדרי ...

  • הלוואת גישור בבנק הפועלים

    ההלוואה זאת ניתנת בדרך כלל למטרת חידוש הבית. הלוואת גישור זוהי הלוואה אשר תקופת הפירעון שלה קצרה מבדרך ...

title_480_02