מדריך לקבלת הלוואת אקספרס

בכל מה שנוגע לנו, יש לא מעט רגעים בחיים בהם אנו נזדקק להלוואה. לא מעט פעמים אנו נדחים או מפסיקים את תהליך בקשת ההלוואה באמצע רק בעקבות הליך קבלת ההלוואה הארוך והמעיק. כמות הטפסים המתבקשת, פגישה פיזית וראיון אישי וחקירה מעמיקה של "למה אנחנו צריכים את הכסף?" מצד המלווה גורמת לנו פשוט לרדת מבקשת ההלוואה שלנו. לשם כך קיימת עבורנו אפשרות קבלת הלוואות אקספרס שיכולים לפתור את הביעות במשך הזמן הכי קצר אפשרי.

הלוואות אקספרס הינם הלוואות המתקבלות בצורה סופר מהירה על ידי הגוף המלווה ולרוב ללא כל בקשה לפגישה או ראיון אישי או לשם מה אנחנו צריכים את הכסף. את מילוי הפרטים האישיים ופרטי ההלוואה אפשר למלא דרך הטלפון או האינטרנט והבקשה נענית במהירות.

הלוואות אקספרס הן למעשה הלוואות לכל מטרה, כיוון שלמלווה אין עניין לשם מה אנחנו צריכים את הכסף אלא רק שנחזיר אותו בזמן ולפי תנאיו.
בדרך כלל, אלה גופים חוץ בנקאיים המספקים הלוואות מסוג זה. אך עם צמיחת השוק הפיננסי והצרכני בעולם ובישראל בפרט, החלו גם הבנקים להעמיד אפשרות לקבלת הלוואות מסוג זה.
הלוואות אקספרס ניתנות על ידי חברות אשראי, בנקים מסחריים וחברות פרטיות.
חברות אשראי – לרוב מעניקות הלוואות קטנות על סך כמה עשרות אלפי שקלים בלבד כדי לצמצם את האפשרות הנזקים והסיכון המתקבלים בנתינת ההלוואה.
בנקים מסחריים – הלוואות שלרוב גדולות בסכומן מהלוואות מחברות האשראי, הניתנות ללקוח המוכר ללא הליך בירוקראטי ארוך ומייגע, לרוב ללקוח בעל אשראי טוב ובעלי סיכון נמוכים עבור הבנק.
חברות פרטיות – קיימים לא מעט גופים פרטיים המספרים הלוואות פרטיות ואפשרויות מימון חוץ בנקאיים בדומה לתנאי הבנק רק על פי התנאים והתקנון של אותה חברה.


title_480_01

 

title_480_02