איך מקבלים הלוואה ללא ערבים?

האפשרות לקבל היום הלוואות ללא ערבים היא לא כזו קשה כמו שכולם חושבים. מספיק שתרשמו בגוגל “הלוואות ללא ערבים” ותקבלו המון תוצאות מבטיחות “הלוואות מיידיות”, “הלוואות ללא ערבים ב5 דקות”, “הלוואות אקספרס” וזה אפילו נשמע מבטיח וקל, אך כמו כל הלוואה, אין להקל ראש בלקיחתה, חשוב לראות קודם מה התנאים להלוואה וממי אתם לוקחים את ההלוואה. הלוואות ללא ערבים כשמע כן היא – הלוואה הניתנת ללא הצורך שצד ג’ יחתום על ערבות עבורכם.

מי לא מכיר את הסיכון שבדבר שאולי לא תוכלו לעמוד בכמה מתשלומי ההלוואה ואותו חבר או בן משפחה שחתם על הערבות פתאום ימצא את עצמו בחובות ואולי אם עיקולים ותביעות משפטיות…
ניתן לקבל הלוואות ללא ערבים בכמה דרכים. לפעמים מספיק שיהיה לכם קצת ביטחונות של קופות חיסכון אפילו שאתם מעבירים משכורת קבועה מדי חודש עלולה להספיק לכם כדי לקבל הלוואה כזו. אם אתם לדוגמא מורים או עובדי מדינה מוצאות לכם האפשרויות של קבלת הלוואות מורים או עובדי מדינה ללא ערבים.
ניתן לפנות לבנק שלכם שבמידה ותעבירו משכורת מסודרת בכל חודש יכול להסכים לספק לכם הלוואה כזו ללא כל צורך חתימה של ערבות.
ניתן אף לפנות לחברות אשראי המספקות הלוואות של אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים המוחזרים בתשלומים חודשיים רגילים, כאשר סכום ההלוואה מופקד לכם מראש בחשבון.
במידה ואתם מחזיקים בחסכונות כמו קופות גמל, קרן מנהלים או פנסיה, תוכלו לקבל בקלות הלוואה כזו מחברת הביטוח.
רק כאשר אתם לוקחים הלוואה, תמיד מומלץ לשים לב שהיא לא עוברת את קו הרבע מההכנסה שלכם כי אז באמת יהיה לכם קשה לעמוד בהחזרי התשלומים להלוואה ותוכלו אף להיגרר להליכים משפטיים ואף עיקולים.

title_480_01

 

  • Oniversal השקעות חברתיות Oniversal השקעות חברתיות

    אוניברסל הינה חברה מהפכנית אשר הפכה את כל נושא ההלוואות למיזם חברתי. כאשר החברה מתחייבת להחזיר ללקוחות את הסכום אותו ...

  • ליבו נכסים והשקעות בע”מ ליבו נכסים והשקעות בע"מ

    ליבו החברה היא חברה הוותיקה בתחום המימון החוץ בנקאי. תחומי המימון של החברה הם: הלוואות ...

  • חברת בן-דוד שלוי קופ חברת בן-דוד שלוי קופ

    חברת בן-דוד שלוי קופ הינה חברה אשר שמה את הלקוח במרכז כאשר אחת המטרתה שלה היא לספק לכל ...

title_480_02