איך מקבלים הלוואה ללא ערבים?

האפשרות לקבל היום הלוואות ללא ערבים היא לא כזו קשה כמו שכולם חושבים. מספיק שתרשמו בגוגל "הלוואות ללא ערבים" ותקבלו המון תוצאות מבטיחות "הלוואות מיידיות", "הלוואות ללא ערבים ב5 דקות", "הלוואות אקספרס" וזה אפילו נשמע מבטיח וקל, אך כמו כל הלוואה, אין להקל ראש בלקיחתה, חשוב לראות קודם מה התנאים להלוואה וממי אתם לוקחים את ההלוואה. הלוואות ללא ערבים כשמע כן היא – הלוואה הניתנת ללא הצורך שצד ג' יחתום על ערבות עבורכם.

מי לא מכיר את הסיכון שבדבר שאולי לא תוכלו לעמוד בכמה מתשלומי ההלוואה ואותו חבר או בן משפחה שחתם על הערבות פתאום ימצא את עצמו בחובות ואולי אם עיקולים ותביעות משפטיות…
ניתן לקבל הלוואות ללא ערבים בכמה דרכים. לפעמים מספיק שיהיה לכם קצת ביטחונות של קופות חיסכון אפילו שאתם מעבירים משכורת קבועה מדי חודש עלולה להספיק לכם כדי לקבל הלוואה כזו. אם אתם לדוגמא מורים או עובדי מדינה מוצאות לכם האפשרויות של קבלת הלוואות מורים או עובדי מדינה ללא ערבים.
ניתן לפנות לבנק שלכם שבמידה ותעבירו משכורת מסודרת בכל חודש יכול להסכים לספק לכם הלוואה כזו ללא כל צורך חתימה של ערבות.
ניתן אף לפנות לחברות אשראי המספקות הלוואות של אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים המוחזרים בתשלומים חודשיים רגילים, כאשר סכום ההלוואה מופקד לכם מראש בחשבון.
במידה ואתם מחזיקים בחסכונות כמו קופות גמל, קרן מנהלים או פנסיה, תוכלו לקבל בקלות הלוואה כזו מחברת הביטוח.
רק כאשר אתם לוקחים הלוואה, תמיד מומלץ לשים לב שהיא לא עוברת את קו הרבע מההכנסה שלכם כי אז באמת יהיה לכם קשה לעמוד בהחזרי התשלומים להלוואה ותוכלו אף להיגרר להליכים משפטיים ואף עיקולים.

title_480_01

 

  • מחזור משכנתאמחזור משכנתא

    במשך השנים קורה שמשכנתא שלקחנו כבר לא כדאית בגלל הריבית שירדה. כאן זה המקום לבדוק את הכדאיות של ...

  • המרכז לחסכון פיננסיהמרכז לחסכון פיננסי

    המרכז לחיסכון פיננסי הינו גוף עצמאי אשר מטרתו העיקרית היא לחסוך לכל אחד מכם כסף, ...

  • הלוואות ב-Tober מרכז האשראיהלוואות ב-Tober מרכז האשראי

    Tober הינה חברה המאפשרת לכם לבדוק את זכאותכם להלוואה, האתר מאפשר לכם לקבל – הלוואות לרכישת רכב, הלוואות ...

title_480_02