איך אפשר להשיג הלוואה טובה?

אחת השאלות המרכזיות אשר נשאלת בעת לקיחת הלוואה היא – כיצד ניתן להטיב את תנאי ההלוואה אותה אתם לוקחים על מנת להקל עליכם בצורה המרבית, ולהביא לכך שלא יהיו לכם בעתיד בעיות להחזיר את ההלוואה אל הבנק בתנאים להם התחייבתם מראש?

ישנם שיטות רבות בהם ניתן להביא למצב שההלוואה אותה אתם לוקחים תהיה בתנאים אותם אתם רוצים ולא בתנאים אותם הבנק מכתיב לכם מראש. הדבר הראשון על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם מומלץ לפנות אל מספר בנקים במקביל, אל תתחייבו מראש לשום בנק אחרת אתם תהיו חייבים להתפשר ולהתחייב אל התנאים אותו הבנק שהתחייבתם בפניו יכתיב לכם.

תבדקו במספר בנקים את התנאים אותם הם מציעים לכם, כיום ישנה תחרות בין הבנקים ולכן ישנו סיכוי גבוה שתגלו שבנקים אחרים מציעים לכם תנאים טובים בהרבה ממה שהציעו לכם בבנק שלכם או שהייתם נעולים עליו בהתחלה.

בנוסף בעת השיחה עם הפקידה אשר אמורה להעביר את הבקשה שלכם להלוואה הלאה, מומלץ להגיע בהופעה חיצונית מכובדת ומסודרת על מנת להראות רק מהמראה החיצוני שהנכם אנשים רציניים אשר לוקחים את העניין ברצינות ומגיעים לפגישה כאילו מדובר בפגישה עסקית. חשוב מאוד שתגיעו לפגישה תקיפים והחלטיים – אל תהססו ואל תתנו לפקידה הזדמנות לגרום לכם לחתום על הלוואה אשר אינכם מרוצים או בטוחים שתוכלו להחזיר בסופו של דבר.

שיטה אחרונה שתעזור לכם להטיב עם תנאי ההלוואה שלכם הינה דרך הגעה לפגישה באופן מסודר עם כל המסמכים הדרושים. בעת חתימה על הלוואה, הבנק צריך מסמכים שונים אשר מעידים על הכנסה קבועה והכנסות נוספות אשר יש ברשותכם. בנוסף הבעת מסמכים אשר מעידים על כך שיש אנשים שמוכנים להיות ערבים להלוואה שלכם תגדיל את הסיכויים שהיא תתקבל בדיעבד. במידה ולא תביאו את המסמכים תתבקשו להביא אותם בפגישה שלאחריה.


title_480_01

 

title_480_02